programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Gara CFR
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
107S | Sc. Av. Iancu -> Centru -> Ampoi 1 -> Barabant | 12:10* 13:10* |
110E | Micesti-stadion -> Spital -> Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:00* |
110S | Sc. Sf.Iosif -> Cetate -> Micesti-stadion | 12:10* 13:10* |
112 | 06:58** 14:58 15:23 23:18 | |
116A | Ampoi 2 -> Rodex | 06:15 |
116B | Rodex -> Ampoi 1 | 14:55 |
*Circulă doar în perioada școlii **Circulă doar în perioada vacanțelor școlare |